TEKNOJET MENÜ
OTO YIKAMA MAKİNALARI
DİK TİP OTO YIKAMA MAKİNASI
SICAK SOĞUK KÜMES YIKAMA MAKİNASI
BUHARLI OTO YIKAMA MAKİNASI
SANAYİ TİPİ ISLAK KURU SÜPÜRGELER
SANAYİ TİPİ GENİŞ ALAN SÜPÜRGELERİ
HALI YIKAMA MAKİNALARI
KROM HALI YIKAMA MAKİNASI
HALI SIKMA MAKİNALARI
GENİŞ ÇAPLI HALI SIKMA MAKİNASI
AYAKLI KÖRÜKLÜ HALI SIKMA MAKİNASI
KROM KÖRÜKLÜ HALI SIKMA MAKİNASI
KAZAN TİPİ HALI SIKMA MAKİNASI
YOLLUK SIKMA/KURUTMA MAKİNASI
YORGAN BATTANİYE YIKAMA MAKİNASI
HALI VE KOLTUK YIKAMA MAKİNASI
AHTAPOT KOLTUK KURUTMA MAKİNASI
KÖPÜK PÜSKÜRTME MAKİNASI
KOMPRESÖRLÜ KÖPÜK MAKİNASI
BASINÇLI SU JETLERİ
SAHRA TİPİ DİZEL BASINÇLI SU JETİ
ROMORKLU SICAK SOĞUK SU JETİ
KANAL AÇMA MAKİNASI
1 TL İLE ÇALIŞAN SELF SERVİS MAKİNALAR
OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNALARI
ZEMİN TEMİZLİK MAKİNALARI
LUPAMAT HAVA KOMPRESÖRLERİ
KULLANIM KLAVUZLARI
Diğer Site Linklerimiz
www.karatasmakina.com
www.teknojethaber.com
www.teknojetshop.com
www.teknojet.net
www.karatasmakina.com
www.sokak-supurgesi.com
www.halisikmamakinasi.com
www.vakumlusupurge.com
www.yikamamakinasi.gen.tr
www.halikurutmamakineleri.com
www.halisikmamakinasi.net
www.temizlikmakineleri.net
www.kaldirimsupurgesi.com
www.halisikma.com



 
  BUHARLI KOLTUK YIKAMA MAKİNASI
Resmi Büyük Görmek İçin << Tıklayınız >>

NEDEN BUHARLI MAKİNA ?

Hepimiz, evsel temizlikte su kullanıyoruz ve atık oluşuyor, öncelikle bunu kısmak gerekir. Buharlı makine ile temizlik , su kullanım miktarını büyük ölçüde azaltmak için izin verir: Tek bir litre su ile yapılan buharlı temizlik sayesinde Yaklaşık 1000 litre sudan tasarruf etmiş oluruz.! Buharlı makine ile hem çok az su tüketmiş hem de gözle göremeyeceğimiz bakterileri yok ederek hijyenik bir ortam sağlar. Su buharı 97 ° C Kaynamış olur ancak sıcaklığında henüz herhangi bir temizleme etkisi yoktur . Sadece 120 °C veya daha yüksek basınç altında olan su buharı Bir gaz şeklinde bir sıvı yerine pisliklere nüfuz ederek temizlik sağlar.

Polti ürünleri doğru basınç sayesinde kuru su buharı üretirler , ve bu "nötr buhar " ;170 ° C de 6 bar basınç ile en iyi sonucu verir..
Buhar , mineraller ya da elektrik iletkenliği ile tozlara statik yük nötralize eder .Yüksek Isı buharı kirleri çözmek ayırmak ve tüm kir parçacıklarını, yağ parçacıklarını, mikropları, bakterileri ve toz akarlarını yok eder. Sık sık alerjiye sebep olan toz akarları POLTİ Vaporetto nun yüksek sıcaklık ve basıncında yaşayamazlar. Basınçlı buhar gücü temizlikte mükemmel sonuçlar almamızı sağlar. Hiçbir kimyasal madde kullanılmadan sadece su ile yapılan temizliklerde buharın gücü ile etkili sonuçları sizlerde çok beğeneceksiniz.
Buharlı Temizlik Nedir ?
Klasik, bilinen temizlik sistemlerinden çok daha etkili ve en önemlisi de daha hijyenik temizlik sağlayan güvenilir bir temizlik metotudur.
Bu temizlikte deterjanın yerini buhar almıştır. Buhar belirli bir basınç ve ısı değerine ulaşınca iyonize olur ve iyonize buhar tanecikleri temas ettiği yüzeylere tutunmuş olan kir tanecikleri ile bir bağ oluşturur. Bu bağ aynı zamanda kir taneciğini bağlı olduğu yüzeyden koparır. Böylece temizliğin ilk aşaması gerçekleştirilmiş olur. Buharla nemlendirilmiş bez bu operasyonun ardından kir taneciğini yakalayarak temizlik operasyonunu tamamlar. Ya da birinci aşamanın ardından yapılan bir vakumlama işlemi temizliği tamamlar.Her hangi bir kimyasal ürün kullanılmadığı için insan sağlığına ve çevreye zarar vermediği gibi gerçek anlamda HİJYEN sağlayarak çocuklarımızın ve sizlerin rahat nefes almanızı sağlar.

Kesinlikle deterjan ve diğer benzeri kimyasal ürünler kullanmadan, suyun 170 derece buhara dönüşmesiyle yaşam alanlarınızda bulunan tüm eşyaları pratik ve hızlı bir şekilde temizleyerek ve hijyen sağlıyoruz. Bu yöntem ile aynı zamanda kimyasalların uzun zaman zarfında yaşam alanlarınızda bulunan materyallere ve çevreye verdiği zararlardan korunabilirsiniz.
Buharlı temizlik sisteminin " Yüksek Isıdaki Buhar " sayesinde alerjenlerle (akar) mücadelede bilinen tüm yöntemlerden çok daha başarılı ve çok kesin bir çözüm alabilirsiniz
BUHARLI MAKİNA NERELERDE KULLANILIR?

Sağlık Sektörü :
Hastaneler, sağlık ocakları, muayenehaneler, klinikler,huzur evleri, evler, ambulanslar gibi sektörler içinde çözüm aramak ve sektörel risklere karşı hijyen öncelikli hedefi vardır.
Ulaşım:
Güçlü jet buhar yağ kaldırır ve cam ve derin koltuk temizler Koridor, halı, mekanik parçalar ve daha fazlası.
Toplum hizmetleri:
Bir En sık görülen sorunlar Kamusal kaldırılması olduğunu halı dan sakız, kanepeler, vb Buhar ve HP007 böylece sakız yıkmak basitçe kadar vakum olabilir!
Oteller:
Banyo armatürleri, zemin, duvar, minder ve halı çabuk temizlenebilir iyice ve ekolojik, mükemmel hijyen garanti.
Gıda sanayi:
Mondial VİP aletleri, gıda ve teklif restoran sektöründe etkin ve dezenfeksiyon yöntemi temizlik odalarda, hijyen garanti malzeme ve ekipman kullanılan yemek hazırlama
Temizlik sektörü:
Halı yıkama fabrikaları, detaylı araç içi temizlik istasyonları, oto yıkama istasyonları, Benzin istayonları, Temizlik şirketleri
Kısacası temizlik ve hijyenin gerekli olduğu her yer…
 

BELGELERİMİZ
1-TEKNOJET TESCİL BELGESİ
2 - C KALİTE BELGESİ
3 -LOGO (PNG)
4 -LOGO (CDR)
5 -BAKIM KILAVUZU
6 -KULLANIM KILAVUZU

Teknojet © 2012
Tel: 0 232 462 27 55 / Faks: 0232 462 01 16 GSM: 0 532 625 13 50
Developed by Artanca